fbpx

Гідравлічні фільтри. Типи і огляд основних європейських виробників

Гідравлічні фільтри. Типи і огляд основних європейських виробників

Гідравлічні фільтри – це компоненти гідросистеми, що відповідають за підтримання чистоти робочої рідини, адже в процесі експлуатації гідросистеми в ній накопичується металева стружка, частки ущільнень, рукавів високого тиску, а також зовнішніх механічних забруднень.

При роботі з гідравлічними системами дуже важливо регулярно діагностувати стан оливи і своєчасно проводити заміну гідравлічних фільтрів, адже від цього напряму залежить працездатність всієї гідросистеми.

Типи гідравлічних фільтрів

Напірні фільтри. Відповідають за тонку фільтрацію оливи, захищаючи високочутливі компоненти системи. Бувають високого, середнього та низького тиску.

Всмоктувальні фільтри. Забезпечують грубу очистку оливи, щоб уникнути попадання в систему великих фракцій забруднень. Одною з основних функцій даних фільтрів є захист насосу від передчасного виходу з ладу.

Зливні фільтри. Дозволяють очистити гідравлічну оливу перед потраплянням в бак, від забруднень, що виникають в результаті зносу елементів гідросистеми, продуктів окислення і розпаду самого масла, а також води перед новим циклом роботи.

Повітряні фільтри або сапуни. Дані фільтри служать для очищення засмоктуваного повітря в бак гідростанції.

Європейські виробники гідравлічних фільтрів

 

Parker Hannifin

Parker Hannifin. Історія компанії Parker починається в 1918 році, коли 33-річний інженер на ім’я Артур Л. Паркер (Arthur L. Parker) заснував компанію Parker Appliance Company для виготовлення його унікальної пневматичної гальмівної системи для вантажівок і автобусів. В даний момент компанія є лідером на ринку гідравліки з щорічним оборотом понад 13 млрд $.

Hydac. Компанія заснована в Німеччині в 1963 році. В даний момент філії компанії представлені більш ніж 50 країнах, а також нараховує близько 500 партнерів в усьому світі. Виробництво зосереджено в Німеччині, Малайзії, Китаї, Японії і Південній Кореї.

hydac
Filtrec

Filtrec. Італійська компанія з центральним офісом в місті Бергамо. Компанія повністю спеціалізується на виробництві фільтрів, змінних елементів і індикаторів забруднення. Компанія завоювала довіру за рахунок оптимального співвідношення ціни і якості.

SF Filter. У 1968 році Heini Schupp починає свою діяльність, як продавець автомобільних аксесуарів. З 1973 року стартує виробництво фільтрів. Значущим роком став 2007, коли була заснована польська дочірня компанія SF-Filter Sp. z o.o, що істотно розширило присутність компанії на ринках Східної Європи, в тому числі і України.

SF-Filter
Hifi Filter

HI FI Filter. Заснована в 1977 році Pierre Hirschi і Martine Hirschi в невеликому містечку Саванна, Швейцарія. Зараз компанія має виробничі потужності в 4 країнах і постачає продукцію в більш ніж 90 країн світу. Знаковим роком для компанії став 2013, коли відбувся запуск нового виробництва під Варшавою площею 15, 500 m². Нове виробництво дало можливість істотно оптимізувати логістику і розширити продажі на ринку Східної Європи.

Компанія НАК, дотримуючись політики високої якості продукції, що поставляється, є офіційним представником в Україні вище перерахованих компаній і завжди готова запропонувати оптимальні ціни і технічну консультацію в підборі промислових гідравлічних фільтрів. Якщо Вас цікавить отримання цінової пропозиції, залиште запит на нашому сайті або просто зв’яжіться з нами за контактними номерами телефонів.


    Погоджуюсь з політикою конфеденційності