fbpx

Купити гідроциліндр

Залишити запит на прорахунок вартості гідроциліндра

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

  Погоджуюсь з політикою конфеденційності

  Компанія НАК протягом вже 20 років виробляє якісні гідроциліндри для українських і зарубіжних споживачів. Використовуючи німецькі та італійські комплектуючі, ми можемо з упевненістю сказати, що наша продукція відповідає європейському рівню.

   

   

   

   

   

  Які види гідроциліндрів ми виробляємо?

   

  – гідроциліндри двосторонньої дії
  – гідроциліндри односторонньої дії
  – гідроциліндри з гідрозамками
  – гідроциліндри з демпфуванням ходу
  – гідроциліндри двухштоковие
  – гідроциліндри довгоходові

   

  Чому ми пропонуємо купити гідроциліндри саме у нас?

   

  Розробка проекту гідроциліндра. Компанія Накві нашої компанії працює інженерний відділ, який займається розробкою проекту і створенням креслення, згідно з вашим технічним завданням. Якщо ви займаєтеся виробництвом або ремонтом сільсько-господарської і спец техніки, навісного обладнання, ми допоможемо розробити проект гідроциліндрів для вашого кінцевого виробу.
  Виробнича база, дозволяє повністю виготовити гідроциліндр, починаючи від токарних робіт, порізкою труб, складанням і фарбуванням.
  Висока якість наших гідроциліндрів, доводить робота протягом багатьох років з заводами виробниками техніки в Україні, Німеччині, Польщі.

   

  Технічні характеристики гідроциліндрів які ми можемо зробити

   

  Робочий тиск: до 700 бар
  Діаметр штоков: 6 – 500 мм
  Діаметр поршня: 20 – 800 мм
  Хід поршня: до 8000 мм
  Також компанія НАК у співпраці з іноземними партнерами може запропонувати виготовлення гідроциліндрів в розмірі до 22 000 мм ходу і діаметром до 500 мм.

  Купити гідроциліндр. Виробництво компанії НАК.
  Для замовлення ви можете заповнити розширену форму нижче (що істотно з економить ваш час) або зв’язатися з нами будь-яким зручним способом. Фото, відео та більш детальну інформацію про виробництво ви можете отримати, перейшовши на сторінку:

  Виробництво гідроциліндрів


   Погоджуюсь з політикою конфеденційності