fbpx

Напірні гідравлічні фільтри: призначення і основні виробники

Напірні гідравлічні фільтри функціонально забезпечують надходження до елементів гідросистеми технічної рідини необхідного класу чистоти.

Найчастіше напірні фільтри встановлюються на робочих трубопроводах або на спеціально відведене місце, до якого підводяться рукава високого тиску і металеві труби.

Елементом, що фільтрує, найчастіше виступають синтетичні матеріали і металева сітка, в деяких випадках використовуються целюлозні матеріали.

Напірні фільтри працюють в умовах високого тиску, тому корпуси виконуються з високоміцного чавуну, штампованої сталі і високоміцного пластика.

Виробники напірних гідравлічних фільтрів

 

internormen

Фільтри компанії Internormen Technology GmbH, яка з 2011 входить в корпорацію Eaton Corporation, з 1972 року виробляє фільтруючі елементи і аксесуари для гідравлічних систем. Німецька якість і довговічність, швидко завоювала довіру серед споживачів на світовому ринку гідравліки.

Компанія Internormen Technology GmbH, також виробляє повітряні, всмоктувальні і зливні фільтри.

Наша компанія вже впродовж багатьох років є офіційним представником компанії Eaton в Україні.

hydac

Компанія Hydac почавши виробництво в 1963 році, в даний момент займає лідируючі позиції по виробництву гідравлічних фільтрів. Компанія також відома наявністю власного наукового центру площею 2400 м2, що дає можливість завжди залишатися попереду технологічних інновацій і забезпечувати своїх клієнтів якісною гідравлічної продукцією.

Parker Hannifin

Якщо розглядати асортимент, технології та обсяги валового доходу, другим виробником гідравлічного обладнання, в тому числі і фільтруючих елементів є компанія Parker Hannifin. Маючи більше 100 літню історію, компанія випускає продукцію найвищого рівня, маючи представництва і дистриб’юторів по всьому світу. Компанія НАК пишається, що ми представляємо Parker Hannifin в Україні і завжди готові надати технічну консультацію по їх продукції.

Filtrec

Італійська компанія Filtrec, почавши з виробництва аналогів в 1991 році, таких виробників, як Sofima, Parker, Hydac домоглася популярності за рахунок демократичної ціни і не поступається якістю продукції лідерів галузі. Зараз компанія виробляє, як аналоги, так і власні лінійки гідравлічних фільтрів. Компанія НАК є офіційним представником компанії Filtrec в Україні.

Також наша компанія поставляє напірні гідравлічні фільтри таких виробників, як Sofima, Donaldson, Bosh Rexroth, Stauff і багатьох інших. Якщо ви продаєте або проектуєте гідросистеми, ви завжди можете залишити запит на продукцію вище перелічених виробників, щоб отримати технічну консультацію і оптимальну пропозицію.


    Погоджуюсь з політикою конфеденційності