fbpx

Причини поломки гідроциліндра

Під час експлуатації гідравлічних систем часто бувають випадки поломок, пов’язаних саме з гідроциліндрами. Найбільш частими, загальними, причинами виходу з ладу гідроциліндра є неправильна експлуатація і підхід до технічного обслуговування.

Причины поломки гидроцилиндраУ зв’язку з тим, що гідроциліндр є закритим агрегатом, пошкодження можна розділити на внутрішні і зовнішні. Якщо зовнішні дефекти можна визначити візуально (подряпини, забої і корозія штока або труби), то внутрішні (зношення ущільнень, деформація поршня), вимагають перевірки при його розборці.

Несправності гідроциліндрів виникають по ряду причин, а саме:

– зневажливе відношення до планових оглядів

– несвоєчасне обслуговування як гідроциліндра, так і всієї системи в цілому

– низька якість використовуваного масла або змішування різних типів масел в одній системі

– порушення правил установки гідроциліндра і як наслідок викривлення штока

– порушення встановленої вантажопідйомності

– механічні ушкодження

Також результатом неправильної експлуатації гідроциліндра є зношення втулки провушини гідроциліндра, посадкового місця підшипника і самого підшипника.

На жаль, часто людина, яка працює на техніці, може помітити зміни в роботі гідроциліндра, коли його елементи зношені більш ніж на 20%. Це проявляється в зменшенні швидкості циклу роботи гідроциліндра. Помітити погіршення раніше, може допомогти спеціальне обладнання, але такого часто на підприємствах немає.

Однією з найбільш популярних причин поломки або погіршення роботи гідроциліндра є зношення гідравлічних ущільнень. Витік масла може бути і незначний, тому для визначення несправності рекомендується висунути шток гідроциліндра на максимальне його значення і спостерігати протягом 3-5 хвилин за станом герметичних елементів. Якщо візуально буде видно витік, слід зняти гідроциліндр і відправити його на ремонт.

Одним з найбільш важливих факторів при роботі гідроциліндрів є вибір гідравлічного масла. Адже характеристики масла змінюються виходячи з кліматичних умов, де працює техніка.

При виборі масла потрібно звернути увагу на ряд чинників:

– як змінюється діапазон температур в робочому середовищі

– максимально можливе значення температури навколишнього середовища

– робочий необхідний тиск в гідроприводі

– тривалість безперебійної роботи техніки

– характеристики і матеріали, з яких виготовлені гідравлічні ущільнення

Для максимально тривалої роботи гідроциліндрів, слід уважно стежити за якістю масла, в цьому можуть допомогти мобільні фільтраційні агрегати.

Хочемо зауважити що компанія НАК вже на протязі 20 років працює в сфері гідравліки, тому якщо у вас виникла потреба в ремонті гідроциліндра, ми з радістю допоможемо вирішити цю проблему.

Технічна база підприємства дає можливість ремонтувати гідроциліндри з ходом поршня до 8 000 мм. Для отримання консультації зв’яжіться з нами, залишивши запит на сайті або за контактним номером телефону.


    Погоджуюсь з політикою конфеденційності