fbpx

Ремонт гідроциліндрів. Новини

Ремонт гідроциліндрів

 

Як і будь-який механізм, гідроциліндр з часом виходить з ладу. Найбільш популярними причинами поломки є зношення гідравлічних ущільнень, пошкодження штоку і гільзи (корпусу) гідроциліндра.

Зношення ущільнень

У стандартному комплекті ущільнень в гідроциліндрі, присутні:Ремонт гідроциліндрів

  • Брудознімачі
  • Ущільнення поршня
  • Ущільнення штоку
  • Напрямні кільця
  • Ущільнювальні кільця

У зв’язку з механічним зносом, будь-якого з цих елементів, можуть бути різні наслідки. Наприклад, при пошкодженні брудознімача, можливе попадання в порожнину циліндра різного роду забруднень в вигляді води і пилу, що призведе до пошкоджень внутрішніх елементів. У свою чергу, пошкоджене ущільнення поршня призводить до перетікання робочої рідини (гідравлічного масла) з штокової порожнини в поршневу або навпаки. Це призводить до того, що обладнання, на якому встановлено гідравлічні циліндри працює не так, як слід.

Повідомляємо про те, що компанія «НАК», виробляє гідравлічні ущільнення на власному сучасному австрійському устаткуванні (методом точіння) з кращих європейських матеріалів. Також ми поставляємо і комплектуємо гідроциліндри ущільненнями компанії Parker.

Причини виходу з ладу штоку і гільзи гідроциліндра

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Найбільш популярними причинами виходу з ладу гідроциліндрів, є:

– вигин штока

– механічні пошкодження штока і гільзи (подряпини, вм’ятини, забиті місця, відколи, знос хромованого покриття)

– корозія

Вигин штока може бути викликаний, декількома факторами, а саме:

– перевищення заявленої навантаження

– заводський брак або неякісний метал

– неякісні або деформовані ущільнення

– неправильний монтаж

Деформація штока призводить до швидкого зносу ущільнень.

Способи ремонту штока і гільзи (корпусу гідроциліндра)

На ринку гідравліки часто пропонують “локальні” рішення проблем, а саме, повторне нанесення хромованого покриття і подальше його полірування, наплавлення металу з хромуванням, розточення гільзи. Ми як виробники гідроциліндрів, вкрай не рекомендуємо використовувати такі методи для гідроциліндрів малого та середнього типорозмірів,  а пропонуємо повну заміну штока і комплексну діагностику і виявлення всіх причин, що призвело до пошкоджень.

Такий підхід дасть можливість гарантувати правильну роботу всього механізму на довгий термін і позбавить від потреби знову і знову витрачати гроші і час на ремонт.

Наша компанія вже впродовж багатьох років займається виробництвом і ремонтом гідроциліндрів, рукавів високого тиску, виробництвом гідравлічних ущільнень і тому ми можемо запропонувати якісний ремонт гідроциліндрів за доступною ціною в Україні. Для отримання консультації залиште запит на нашому сайті зручним для Вас способом або зв’яжіться з нами за контактним телефоном.


    Погоджуюсь з політикою конфеденційності