fbpx

Швидкороз’ємні з’єднання (ШРЗ). Основні види, характеристики та виробники

Швидкороз’ємні з’єднання (ШРЗ) – це елемент з’єднання рукавів високого, середнього, низького тиску, а також водопровідних і газових труб, що дає можливість швидкого приєднання рукава або труби до робочого контуру.

Важливо відзначити, що продукція різних виробників ділитися на два види: швидкороз’ємні з’єднання, які виготовлені по міжнародним стандартам ГОСТ, DIN, SAE, ISO (80% ринку) і швидкороз’ємні з’єднання випущені згідно власних стандартів виробників.

 

Переваги та недоліки швидкороз’ємних з’єднань виготовлених за міжнародними стандартами

 

Перевагою ШРЗ, випущених за міжнародними стандартами, є взаємозамінність елементів від різних виробників в рамках цього стандарту, велика наявність на складах постачальників, досить дешева ціна. Перевагою ШРЗ по внутрішнім стандартам виробників – більш пророблена унікальна конструкція з підвищеною надійністю і гарантією рекламації при умові передчасного виходу з ладу.

Мінусами швидкороз’ємних з’єднань виготовлених за стандартами ГОСТ, DIN, SAE, ISO є зняття гарантії при використанні частин одного виробника (наприклад муфти) спільно з частинами іншого бренду (наприклад ніпеля).

Види ШРЗ

 

Швидкороз’ємні з’єднання поділяються на різні види: по конструкції клапанів та за матеріалом виготовлення.

По конструкції клапанів:

  • З вільним ходом (без клапанів)
  • З клапаном з одного боку (одностороннє замикання)
  • З клапанами з двох сторін (двостороння замикання)

За матеріалом виготовлення:

  • З метала (нержавіюча сталь, латунь, мідь, алюміній та інші)
  • З полімерів (поліпропілен, полиимид, полівініліденфторид і інші)

Варто згадати, швидкороз’ємні з’єднання підбираються по тиску і необхідним навантаженням.

 

Виробники ШРЗ

 

Наша компанія маючи багаторічний досвід поставок ШРЗ на території України для важкої, сільськогосподарської та морської промисловості може порекомендувати продукцію наступних виробників: Faster, Dicsa, Parker, Knomi, DNP.

Давайте ближче познайомимося з цими виробниками.

Faster

Італійська компанія з виробництвом і центральним офісом в містечку Rivolta d’Adda. Компанія працює з 1951 і за цей час зареєструвала понад 80 патентів в сфері гідравліки і виробила більше 500 мільйонів ШРЗ.

Dicsa

Іспанська компанія з більш ніж 30-річним досвідом виробництва ВРХ та з виробничими та офісними площами на більш ніж 20 000 м2 зосередженими в місті Zaragoza.

Parker Hannifin

Світовий лідер у виробництві гідравлічних елементів, з заводами по всьому світу, що працює з 1918 року.

Knomi

Досить молода компанія з Чехії в порівнянні з попередніми виробниками, що працює з 1992 року, але випускає дуже якісну продукцію відповідно до стандартів ISO.

DNP

Світову популярність компанія знайшла після злиття американської компанії Direct Purchase Quick Couplings, Inc. і італійської DNP, яка працювала на ринку гідравліки з 1985 року.

Якщо у Вас є потреба в придбанні якісних швидкороз’ємних з’єднань, Ви завжди можете зв’язатися зручним для Вас способом, залишивши запит на сайті, на email або зателефонувавши за контактними номерами телефонів.


    Погоджуюсь з політикою конфеденційності