fbpx

Вітання з ювілеєм Антоніва Івана Івановича

Компанія НАК щиро вітає керівника механоскладальної дільниці Антоніва Івана Івановича з 60 річчям! Від імені всього колективу ми хочемо побажати міцного здоров’я, завжди залишатись позитивним керівником і сподіваємось на Вашу подальшу професійну підтримку!

Почавши роботу з посади токаря, Іван Іванович відразу зарекомендував себе професійним спеціалістом. Стоячи у витоків організації виробництва гідроциліндрів, за рахунок свого досвіду, поваги зі сторони колег він стає старшим зміни.

Навчаючи нових працівників, беручи на себе більшість організаційних питань, щодо впровадження нового обладнання та налаштуванню виробничих процесів, Іван Іванович стає керівником механоскладальної дільниці.

За допомогою знань, досвіду, навчанню колег, контролю якості продукції, Іван Іванович зміг підняти виробництво гідроциліндрів на новий, високий рівень давши змогу залучити до співпраці клієнтів, не тільки з України, а і за кордону.

 

Шановний Іван Іванович! Колектив компанії НАК пишається, що ми працюємо зі спеціалістом такого високого рівня і хочемо привітати Вас з ювілеєм та побажати здоров’я та натхнення в подальшій нашій спільній роботі!


    Погоджуюсь з політикою конфеденційності