fbpx

Гідравліка в суднобудуванні

b4e7c9d6083dd3dfce2a7c0973f9be44

В суднобудування застосування гідравлічних систем і окремих елементів представлено дуже широко. У цій оглядовій статті ми розглянемо, де можуть застосовуватися гідроциліндри, рукава високого тиску та інші комплектуючі.

Застосування гідравлічних комплектуючих в суднобудівництві можна розділити на використання їх в заводських інструментах, які використовуються для будівництва суден, внутрішніх агрегатів в судах, наприклад, рульове управління, а також навісне обладнання, яке використовується для нагрузочно-розвантажувальних робіт.
В процесі побудови суду, гідравлічні механізми застосовуються в кранах, різного роду домкратах, а також в цехах, при виробництві деталей і елементів.
У будові судна, гідравлічне обладнання застосовується в багатьох вузлах, а саме:
– в гідравлічному рульовому приводі. У свою чергу приводи, можуть бути плунжерні, поршневі, гвинтові і лопатеві.
– в насосному агрегаті. Пристрій створює тиск і живить гідравлічний рульової привід робочої рідиною. Насоси мають різну будову, але частіше за все зустрічаються вихрові, осьові і струменеві.
– в системі управління насосами змінної передачі
– в системі трубопроводів харчування гідравлічних вузлів
– додаткові елементи (запобіжні клапани, компенсатори, обмежувачі)
Варто відзначити, що саме в рульовому управлінні великих суден використовуються гідроциліндри, які виконують механічну роботу для переміщення рульових елементів, а для переміщення робочої рідини використовуються рукава високого тиску.
Якщо у вас є потреба у виготовленні таких елементів, як гідроциліндри, рукава високого і низького тиску, маслостанції або комплектуючі до них надішліть ваш запит через форму нижче

Error: Contact form not found.


    Погоджуюсь з політикою конфеденційності